НҮҮР
Хэлтэс нэгжүүд
Холбоо барих

Холбоо барих


ЭРЧИМ ХҮЧНИЙ ХӨГЖЛИЙН ТӨВИЙН

АЖИЛЧДЫН АЛБАН ТУШААЛ, НЭР УТАС

Э-шуудан: info@edc.energy.gov.mn

Факс: 7000-2457                                

 

Д

 

Албан тушаал

Нэрс

Дотуур утас

Ажлын утас

Гар утас

Удирдлага

1

Захирал

Ч.Саранжав

201

77117525

99112189

2

Дэд захирал бөгөөд Ерөнхий инженер

Б.Дашдондог

202

77119040

99117280

3

Дэд захирал бөгөөд Ерөнхий менежер

Ч.Чинбат

302

70042691

99119905

Нэг. Захиргаа, удирдлагынхэлтэс

4

Хэлтсийн дарга

Ч.Мөнхбат

220

77119020

88117649

5

Хүний нөөц хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

Л.Майцэцэг

212

77116010

91197788

6

Хууль зүйн мэргэжилтэн

+

211

+

7

Мэдээлэл технологийн мэргэжилтэн

Г.Батсүх

 

88001218

8

Аж ахуйн менежер

Л.Балган

 

70041254

99044550

9

Захирлын туслах

Э.Энхзаяа

209

77116030

90055505

10

Архивын эрхлэгч

Б.Бат-Эрдэнэ/Ш.Оюунгэрэл/

 

 

89184882

/99025416/

11

Гадаад харилцаа, хамтын ажиллагааны мэргэжилтэн

Т.Ундрах

 

 

95964508

12

Бичиг хэргийн ажилтан

Н.Оюундэлгэр

213

77116010

99045810

Хэвлэх цех

13

Хэвлэх цехийн менежер

Д.Сансармаа

 

 

99064666

14

Эх бэлтгэгч

А.Баатарцогт

 

 

99170041

15

Хэвлэгч

Б.Үүрийнцолмон

 

 

88099828

Үйлчилгээ  

16

Механик-жолооч

Г.Баярсайхан

 

 

99178362

17

Жолооч

М.Ганбаатар

 

 

96685641 98311616 89905641

18

Жолооч

Ч.Мэндбаяр

 

 

88660944

19

Жолооч

М.Отгонбаатар

 

 

96675458

20

Жолооч

Б.Сэлэм

 

 

99199581 88727779

21

Жолооч

Н.Амарбаатар

 

 

88109439

22

Цахилгаанчин

Д.Бямба

 

 

99853942

23

Сантехникч

Ш.Ганболд

 

 

99861091

24

Үйлчлэгч

Г.Нэргүй

 

 

88837796

25

Үйлчлэгч

С.Отгонжаргал

 

 

80559787, 98859988

26

Талбайн үйлчлэгч

И.Баярмагнай

 

 

99032659 98182659

27

Жолооч

Бат-Эрдэнэ

 

 

 

Хоёр. Санхүүбүртгэлийнхэлтэс

28

Хэлтсийн дарга бөгөөд ерөнхий нягтлан бодогч

О.Ариунболд

 

 

88113069

29

Ахлах эдийн засагч

 Д.Батцэцэг

222

77116020

99089418

30

Мөнгөн хөрөнгө, харилцах тайлан хариуцсан нягтлан бодогч

 Т.Бямбажав

223

77116020

88065099

31

Үндсэн хөрөнгө, цалин хариуцсан нягтлан бодогч

  Д.Алтанцэцэг

242

77116040

99887006

32

Өр, авлага, хоорондын тооцоо хариуцсан нягтлан бодогч

  А.Нарантуяа

223

77116020

88051979

33

Нярав

   П.Отгонжаргал

221

77116020

88085761

34

Дотоод аудитор

    С.Содномцог

 

 

99001252

Гурав. Захиалагч хяналтын хэлтэс

35

Хэлтсийн дарга

Г.Адъяахүү

240

77119050

-

36

Цахилгаан тоноглол хариуцсан хэлтсийн ахлах инженер

Ш.Шижирбат

 

77116050

88334579

37

Цахилгаан тоноглолын хяналтын ахлах инженер

Т.Нямдаш

 

77116050

99183079

38

Цахилгаан тоноглолын хяналтын инженер

Ш.Ариунаа

247

77116050

99202809

39

Цахилгаан тоноглолын хяналтын инженер

А.Бадрал

 

77116040

99028389

40

Цахилгаан тоноглолын хяналтын инженер

С.Тэмүүлэн

 

 

99849591

41

Цахилгаан тоноглолын хяналтын инженер

/ Сэргээгдэх эрчим хүч хариуцсан//

Н.Баттүвшин

 

 

94525498

42

Дулаан тоноглолын хяналтын ахлах инженер

Ш.Алтанхуяг

 

77116040

91911920

43

Дулаан тоноглолын хяналтын инженер

Б.Буянхишиг

243

77116040

99074937

44

Дулаан тоноглолын хяналтын инженер

О.Болд-Эрдэнэ

246

77116050

88228971

45

ХО-ын хяналт, төсөв хариуцсан мэргэжилтэн

Б.Октябрь

 

 

99166746

46

Кип автоматикийн хяналтын инженер

М.Энхбаяр

 

 

99052859

47

Зуухны хяналтын инженер

Т.Ганзориг

 

77116050

88991122

48

Барилга байгууламж, хөдөлмөр хамгаалал, аюулгүй ажиллагааны хяналтын инженер

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

246

99994453

49

Зураг төслийн хяналтын инженер

Д.Төөрүүл

246

89400984

88660828

50

Тусгай зөвшөөрөл хариуцсан мэргэжилтэн

Ж.Ангараг

 

 

95950330

Гадаад хамтын ажиллагаа, төсөл хөтөлбөрийн хэлтэс

51

Хэлтсийн дарга

З.Мөнхбат

 

 

 

52

Ахлах инженер

Е.Ерболат

 

 

88080060

53

Төсөл хөтөлбөр хариуцсан дулааны инженер

Д.Оюунтунгалаг

 

 

99102172

54

Төсөл хөтөлбөр хариуцсан цахилгааны инженер

Б.Энхнасан

 

 

88018006

Нэг цэгийн үйлчилгээ

55

Тусгай зөвшөөрөл хариуцсан инженер

Б.Цолмон

 

 

99668133 96910407

56

Мэдээллийн сан хариуцсан мэргэжилтэн

С.Цэнд-Аюуш

 

 

99938501

57

Техникийн нөхцөл хариуцсан мэргэжилтэн

+

 

 

+

Дөрөв. Нэгдсэн лаборатори

58

Эрхлэгч

+

1

 

 

59

Чанарын менежер

+

2

 

 

60

Хатуу түлш, нефть, нефтийн бүтээгдэхүүн хариуцсан техникийн ахлах шинжээч

+

3

 

 

61

Нефть, нефтийн бүтээгдэхүүний шинжээч

А.Есетжан

4

 

88088723

62

Уур ус, химийн горим хариуцсан техникийн ахлах шинжээч

Ц.Буянтогтох

5

 

99080980

63

Усны химийн шинжээч

+

6

 

 

64

Эрчим хүч, уул уурхайн хөрсний бохирдол хариуцсан техникийн ахлах шинжээч

+

7

 

 

65

Хөрсний бохирдлын шинжээч

+

8

 

+

66

Метал, гагнуурын дүн шинжилгээ, цахилгаан техникийн материал хариуцсан техникийн ахлах шинжээч

Ж.Төмөрхуяг

9

 

99191013

67

Цацрагийн дотоод хяналтын ажилтан

+

10

 

 

68

Метал, гагнуурын технологийн шинжээч

О.Сүхбаатар

11

 

99026504

69

Цахилгааны шинжээч

Ц.Элбэгзаяа

12

 

99036761

70

Техникч

Ц.Нямтөмөр

13

 

95967821 88127821

71

Техникч

+

14

 

 

     Тав. Зураг төсөл, магадлалын хэлтэс

72

Хэлтсийн дарга

Б.Эрдэнэбат

1

 

88075263

73

Ахлах инженер

А.Базаррагчаа

2

 

88117539

74

Мэргэшлийн зэргийн тогтолцоог хариуцсан инженер

+

3

 

 

75

Мэргэшлийн зэргийн тогтолцоог хариуцсан инженер

 

У.Үүрийнтуяа

 

4

 

99078328

76

Магадлал хариуцсан инженер /Сэргээгдэх эрчим хүч/

М.Мөнгөнбилэг

5

70044236

99003804

77

Магадлал хариуцсан инженер

Н.Болд

6

 

99823844

78

Магадлал хариуцсан инженер

Г.Бат-Очир

7

 

99035343

         Зургаа. Эрчим хүчний хэмнэлт, үр ашгийн хэлтэс

79

Хэлтсийн дарга

Б.Баяндэлгэр

1

 

99065077

80

Төлөвлөлт, судалгаа хариуцсан ахлах инженер

+

2

 

-

81

Төлөвлөлт, судалгаа хариуцсан инженер

Д.Энхболор

3

 

99195827

82

Хөдөлмөр зарцуулалт, норм норматив хариуцсан инженер

П.Бямбажав

4

 

99024066

83

Техникийн бичиг баримт, стандарт хариуцсан инженер

А.Жандос

5

 

99658835

    Зургаа. Мэргэжил, сургалтын цогцолбор

84

Эрхлэгч

Р.Саран

 

70171259

99092656

85

Сургалтын менежер

Ж.Лхагвсүрэн

 

70173665

96531515 89983056

86

Инженер багш

М.Цоодол

 

 

99022185

87

Инженер багш

/ Б.Тулга/Б.Амгалантуяа-цалингүй чөлөө авсан/

 

 

88004300

88

Инженер багш

Л. Галхүү

 

 

99136347

89

Инженер багш

Ц.Цэнд-Аюуш

 

 

99036630

90

Инженер багш

С.Жигжиджав

 

 

88111750 96901838

91

Инженер багш

Х.Ариунбаяр

 

 

99707592

92

Инженер багш

Х.Эрдэмбилэг

 

 

99004208

93

Инженер багш

Б.Батчимэг

 

 

99959989

94

Инженер багш

Ц.Хашмөрөн

 

 

99762121

95

Нягтлан бодогч

О.Бадрах

 

70172145

88113193

96

Аж ахуйн менежер

+

 

 

+

97

Нярав

Ц.Бадрах

 

 

99002481

98

Үйлчлэгч

Х.Нарангэрэл

 

 

88849894 89545700

99

Үйлчлэгч

Ж.Эрдэнэчимэг

 

 

96507046 88875079

             

Салбарын үйлдвэр компаниуд